Fiberoptisk kabel SC-SC Singlemode
P014390
78163

Fiberoptisk kabel SC-SC Singlemode 1 m

Duplex 9/125

Singlemode, OS2, 9/125 µm, dupleks. Leveres med individuelle testprotokoller. Halogenfri (LSZH). Ved brann utvikles ikke giftige gasser.

Tilgjengelig som:

1 m,2 m
Velg variant >
Fiberoptisk kabel SC-SC Singlemode 1 m
14990

Valgt variant

Fiberoptisk kabel SC-SC Singlemode 1 m
1 m
149,90
Online

Lagerstatus online og i butikk

Online
Ikke på lager
Velg din butikk >

Fri frakt

Vi betaler frakten når du handler for mer enn 499,-

Fri retur

Fri retur i alle butikkene våre.

Rask levering

2–4 virkedagers leveringstid.

Hent i butikk

Reserver produktet online og hent det i butikk samme dag.

Fiberoptisk kabel SC-SC Singlemode 1 m

Duplex 9/125

Artikkelnr: 78163
Bli medlem i dagBenytt deg av våre fantastiske tilbud!

Som medlem får du:

  • Eksklusive medlemstilbud
  • Poeng på alt du handler
  • Se kjøpene dine på kjell.com
  • Personlige tilbud
Som medlem av Kjell & Company får du kjøpt utvalgte forbruksvarer til ekstra gode priser. Du kan også samle poeng og motta bonussjekker og benytte deg av unike medlemstilbud.Les mer
Alltid trygt å handle hos Kjell
Fri frakt

Vi betaler frakten når du handler for mer enn 499,-

Fri retur

Fri retur i alle butikkene våre.

Rask levering

2–4 virkedagers leveringstid.

Hent i butikk

Reserver produktet online og hent det i butikk samme dag.

Medlem av

Medlem av Trygg E-Handel

Du betaler enkelt med

Få bestillingen din levert med

Du kan handle fra både

Det ser ut som du bruker en gammel nettleser. Det kan gjøre at ikke alt fungerer eller ser ut som det skal.