Finn en butikk

Alle butikker

B

Bergen
Bergen Storsenter
I dag:I morgen:
09:00 - 21:0009:00 - 21:00
69520911bergen.storsenter@kjell.com
Bergen
Åsane Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69520915asane@kjell.com
Bodø
City Nord
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
+4769520919citynord@kjell.com

D

Drammen
Gulskogen
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
+4769520924gulskogen@kjell.com

F

Fredrikstad
Østfoldhallene (I Østfoldhallene)
I dag:I morgen:
10:00 - 20:0010:00 - 20:00
+4769520925ostfoldhallene@kjell.com

J

Jessheim
Jessheim Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69 52 09 08jessheim@kjell.com

K

Karmsund
Oasen Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 20:0010:00 - 20:00
+4769520921oasen@kjell.com
Kristiansand
Sandens
I dag:I morgen:
09:00 - 20:0009:00 - 20:00
69 52 09 17sandens@kjell.com
Kristiansand
Sørlandssenteret
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69 52 09 07sorlandssenteret@kjell.com

L

Lørenskog
Triaden
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69 52 09 05triaden@kjell.com

O

Oslo
Biskop Gunnerus gate 2
I dag:I morgen:
09:00 - 20:0009:00 - 20:00
69 52 09 06biskopgunnerusgate@kjell.com
Oslo
Bogstadveien 15
I dag:I morgen:
09:00 - 20:0009:00 - 20:00
69520909bogstadveien@kjell.com
Oslo
Byporten
I dag:I morgen:
09:00 - 21:0009:00 - 21:00
+4769520932byporten@kjell.com
Oslo
Frogner
I dag:I morgen:
10:00 - 18:0010:00 - 18:00
+4769520928frogner@kjell.com
Oslo
Grünerløkka
I dag:I morgen:
10:00 - 19:0010:00 - 19:00
+4769520931grunerlokka@kjell.com
Oslo
Storo Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69 52 09 03storo@kjell.com
Oslo
Torggata
I dag:I morgen:
09:00 - 20:0009:00 - 20:00
69520913torggata@kjell.com

S

Sandnes
Sandnes Amfi Vågen (Sør)
I dag:I morgen:
10:00 - 20:0010:00 - 21:00
69520916vagen@kjell.com
Sandnes
Sandnes Kvadrat
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69520914kvadrat@kjell.com
Sandvika
Sandvika Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69 52 09 02sandvika@kjell.com
Ski
Ski Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69 52 09 04ski@kjell.com
Stavanger
Klubbgata 1
I dag:I morgen:
09:00 - 20:0009:00 - 20:00
69520912klubbgata@kjell.com
Stavanger
Madla
I dag:I morgen:
10:00 - 20:0010:00 - 20:00
69520930madla@kjell.com
Strømmen
Strømmen Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
+4769520922strommen@kjell.com

T

Tromsø
Jekta Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
+4769520918jekta@kjell.com
Trondheim
City Lade
I dag:I morgen:
09:00 - 21:0009:00 - 21:00
+4769520929citylade@kjell.com
Trondheim
City Syd (Tiller)
I dag:I morgen:
09:00 - 21:0009:00 - 21:00
+4769520927citysyd@kjell.com
Trondheim
Trondheim Sentrum - Midtbyen
I dag:I morgen:
10:00 - 18:0010:00 - 18:00
69 52 09 26trondheim.sentrum@kjell.com

Ø

Øygarden
Sartor Storsenter
I dag:I morgen:
10:00 - 21:0010:00 - 21:00
69520910sartor@kjell.com

Å

Ålesund
AMFI Moa (Syd)
I dag:I morgen:
10:00 - 20:0010:00 - 20:00
+4769520920moa@kjell.com
Bli medlem hos Kjell & Company

Bli medlem og få ekstra bra medlemspriser, poeng på alt du handler og 100 dagers åpent kjøp. Medlemskapet ditt er helt digitalt – praktisk og kortløst!

Les mer
image_alt
Medlem av Trygg E-Handel
RÅD OG TILBEHØR TIL HJEMMEELEKTRONIKK© Copyright 2024 Kjell & Company
Det ser ut som du bruker en gammel nettleser. Det kan gjøre at ikke alt fungerer eller ser ut som det skal.