Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singlemode LC-SC 1 m

Höghastighetsöverföring av data i nätverk

Artikelnr: 66088
Laddar...Laddar...Laddar...Laddar...Laddar...
Laddar...Laddar...
  • Följer OS2-standarden
  • Duplexkabel – tvåvägskommunikation
  • Livstidsgaranti
Fiberoptisk nätverkskabel med en LC- och en SC-kontakt. Utformad för höghastighetsöverföring av data över singlemodefiber. Ansluts mellan olika typer av nätverksutrustning som t.ex. routrar, switchar och lagringsenheter och finns i olika längder.

Finns som:

Laddar...Laddar...
Laddar...Laddar...Laddar...Laddar...Laddar...
Laddar...Laddar...
Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singlemode LC-SC 1 m
349:-
NYHET

Vald variant

Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singlemode LC-SC 1 m
1 m
349:-
Online

Lagerstatus online och butik

Online
100+ st
1-2 dagars leveranstid
Finns i 110 butiker.

Fri frakt från 499:-

Fria fraktalternativ vid köp från 499:-

Öppet köp i 100 dagar

Som medlem! Även fri retur i alla butiker

Snabba leveranser

1-2 arbetsdagar leveranstid på lagervaror

Hämta i butik, GRATIS!

Reservera online, redo att hämtas ut efter 15 minuter. Kostnadsfritt!

Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singlemode LC-SC 1 m

Höghastighetsöverföring av data i nätverk

Artikelnr: 66088
Kabeln har en kärna/manteldiameter på 9/125 mikrometer, vilket är standarden för OS2-fiber (Optisk Singlemode 2). Kabeln är en duplexkabel vilket innebär att den har två fibrer i samma kabel, så att kommunikationen kan gå åt båda hållen.

Specifikationer

Kabelstandard: OS2
Kabeltyp: fiber
Kontakt 1: LC-duplex-hane
Kontakt 2: SC-duplex-hane
Garanti: livstid

Får det lov att vara något annat

Få mer. Bli medlem!

Som medlem hos oss får du alltid lite mer. Som till exempel låga medlemspriser, unika kampanjer, 100 dagars öppet köp och bonuscheckar. Dessutom sparas alla dina köp i ditt medlemskap så att du slipper spara papperskvitton för eventuella returer. Ditt medlemskap är helt digitalt och helt kortlöst. Och väldigt smidigt.

Läs mer
Medlem i trygg e-handel
KUNSKAP OCH TILLBEHÖR TILL HEMELEKTRONIK© Copyright 2024 Kjell & Company
Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, det kan göra att allt inte fungerar eller ser ut som det borde.