Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singelmodus LC-LC 0,5 m

Optisk fiberkabel som følger OS2-standard

Artikkelnr: 66084
Laster inn...Laster inn...Laster inn...Laster inn...Laster inn...
Laster inn...Laster inn...
  • Duplekskabel - toveiskommunikasjon
  • Livstidsgaranti
Fiberoptisk kabel med LC-kontakter i begge ender. Utformet for overføring av enkelmodusfiber. Kabelen har en kjerne/kappediameter på 9/125 mikron, som er standarden for OS2-fiber (Optisk enkelmodus 2). Kabelen er en duplekskabel, som innebærer at den har to fibre i samme kabel, slik at kommunikasjonen kan gå begge veier.

Tilgjengelig som:

Laster inn...Laster inn...
Laster inn...Laster inn...Laster inn...Laster inn...Laster inn...
Laster inn...Laster inn...
Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singelmodus LC-LC 0,5 m
299,-
NYHET

Valgt variant

Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singelmodus LC-LC 0,5 m
0,5 m
299,-
Nettlager

Lagerstatus nett og i butikk

Nettlager
100+ st
2-4 virkedagers leveringstid
Finnes i 26 butikker.

Fri standardfrakt

Fri standardfrakt ved kjøp fra 499,-

Fri retur

Fri retur i alle butikkene våre.

Rask levering

2–4 virkedagers leveringstid på lagervarer

Hent i butikk, GRATIS!

Reserver online – klar til henting etter 15 minutter

Deltaco Fiberoptisk kabel Duplex Singelmodus LC-LC 0,5 m

Optisk fiberkabel som følger OS2-standard

Artikkelnr: 66084

Kjell anbefaler

Bli medlem hos Kjell & Company

Bli medlem og få ekstra bra medlemspriser, poeng på alt du handler og 100 dagers åpent kjøp. Medlemskapet ditt er helt digitalt – praktisk og kortløst!

Les mer
Medlem av Trygg E-Handel
RÅD OG TILBEHØR TIL HJEMMEELEKTRONIKK© Copyright 2024 Kjell & Company
Det ser ut som du bruker en gammel nettleser. Det kan gjøre at ikke alt fungerer eller ser ut som det skal.