Produkter: Viser 1 – 40 av 412 Produkter: 1–40 av 412

Innfelt FTP-nettverksuttak Cat. 6 2-ports

Nettverksuttak

  • Skjermet
  • Egnet for gigabithastigheter
Art. 78176
99,90

Luxorparts Modulkontakt RJ45 Cat. 6 med strekkavlastning, 10-pk.

Nettverkskontakt med strekkavlastning

Art. 39921
79,90

Dibotech Verktøyveske for nettverksinstallasjon

Verktøy for nettverkskabler

  • Verktøy for kontaktering og montering
  • Nettverkstester
Art. 38194
399,90

Verktøyfri RJ45-kontakt Cat. 6

Nettverkskontakt

  • Verktøyfri montering
  • Enkel å bruke
Art. 38518
39,90

TP-link Archer MR200 4G-ruter med modem AC750

4G-ruter med innebygd modem

  • Utskiftbare 4G-antenner
  • Cat. 4 (150 Mb/s)
  • Wireless AC
Art. 96380
1499,-

Google Wifi Mesh-system AC1200

Trådløst nettverk med rekkevidde over hele huset

  • Skaper ett enkeltstående wifi-nettverk
  • Krever ikke kabeltrekking
  • Kan utvides
Finnes i 2 varianter
3590,-
Ny!

Asus Lyra Mesh-system AC2200

Trådløst nettverk med ekstra god rekkevidde

  • Skaper ett sømløst wifi-nettverk
  • Krever ikke kabeltrekking
  • Dedikert backhaul-bånd
Finnes i 2 varianter
3999,- Før 4990,-
Ny!
19%rabatt

Luxorparts Bøyebeskyttelse for RJ45-nettverkskontakt, 20-pk.

Bøyebeskyttelse for nettverkskabel

  • Hindrer bøyeskader
  • Beskytter festet
Art. 61889
49,90

Bøyebeskyttelse RJ-45

Finnes i 5 varianter
9,90

Luxorparts FTP-nettverkskabel Cat. 6 Grå

Nettverkskabel Cat. 6

  • Skjermet
  • Egnet for gigabit
Finnes i 7 varianter
89,90

Fiberoptisk kabel SC-SC Multimode

Duplex 50/125

Finnes i 2 varianter
149,90

Skjøtekontakt RJ45 Cat. 6

Skjøtekontakt for nettverkskabel med kontakt

Finnes i 2 varianter
89,90

Luxorparts Myk UTP-nettverkskabel Cat. 6

Nettverkskabel Cat. 6

  • Egnet for gigabithastigheter
Finnes i 5 varianter
149,90

TP-link Deco M5 Mesh-system AC1300

Trådløst nettverk med rekkevidde over hele huset

  • Lager ett sømløst wifi-nettverk
  • Krever ikke kabeltrekking
  • Kan bygges ut
Finnes i 2 varianter
3499,-
Ny!

TP-link M7350 4G-ruter med modem

4G-ruter med innebygd modem

  • 10 t batteritid
  • Cat. 4 (150 Mb/s)
  • Spor for Micro-SD-kort
Art. 96326
750,- Før 949,-
20%rabatt

19" veggskap, mørkegrå

Skap for rackmonterte enheter

  • Låsbar glassdør
Finnes i 2 varianter
999,-

RJ45-kontakt for rund Cat. 5e UTP-kabel

Nettverkskontakt

Finnes i 2 varianter
29,90

D-link DWR-116 4G-ruter for USB-modem N300

4G-ruter for USB-modem

  • Bytter mellom mobil og fast tilkobling
Art. 95110
349,-

Synology DS115j NAS for 1 harddisk

NAS

  • Slank utførelse
  • Mobilapper for iOS og Android
Art. 61533
999,-

Fakra Z-plugg til DIN-hann

Antenneadapter

Art. 79102
119,90

Verktøyfri RJ45-kontakt Cat. 6a

Nettverkskontakt

  • Verktøyfri montering
  • Brukervennlig
Art. 69299
49,90
Ny!

TP-link Archer C7 Trådløs ruter AC1750

Wireless AC-ruter

  • Eksterne antenner
  • Gigabitswitch
  • Forhåndskonfigurert
Art. 95499
899,-

Retningsbestemt 4G-antenne 9-10 dBi

Retningsbestemt antenne for 2G, 3G og 4G

Art. 30061
699,-

Luxorparts Halogenfri SSTP-nettverkskabel Cat. 6a Hvit

Nettverkskabel Cat. 6a

  • Halogenfri
  • Egnet for 10 Gb/s
Finnes i 6 varianter
89,90

Asus RT-AC51U Trådløs ruter AC750

Wireless AC-ruter

  • Ekstra kraftige antenner
  • Gjestenettverk
  • Open-VPN
Art. 61224
499,-

Luxorparts UTP-nettverkskabel Cat. 6 Hvit

Nettverkskabel Cat. 6

  • Egnet for gigabit
Finnes i 12 varianter
49,90

D-link DWR-932 4G-ruter med modem N150

4G-ruter med innebygd modem

  • Batteritid på 5 timer
  • LTE Cat. 4 (150 Mb/s)
  • Spor for Micro-SD-kort
Art. 61672
999,-
Ny!

Fiberoptisk kabel LC-SC Multimode

Duplex 50/125

Finnes i 2 varianter
149,90

TP-link Mediakonverterer Singlemode 1 Gb/s

1000, fiber SC singlemode

Art. 95513
899,-

Utenpåliggende FTP-nettverksuttak Cat. 6 2-ports

Nettverksuttak

  • Skjermet
  • Egnet for gigabithastigheter
  • Kan også innfelles
Art. 68039
149,90

Ekstra tynn nettverkskabel for føring gjennom vindu

Flat RJ45-kabel

  • Ekstra tynn type
Art. 39922
99,90

Kroneverktøy

  • Krok, skrujern og saks
Art. 40272
249,90

Modulkontakt Cat. 6a FTP verktøyfri

Nettverkskontakt

  • Keystone-modul
  • Verktøyfri montering
  • Enkel å montere
Art. 67309
59,90

Ubiquiti Amplifi HD Mesh-repeater AC1750

Mesh-repeater

  • Mesh-støtte
  • Antennen kan vris
  • Settes i stikkontakt
Art. 61662
1690,-

Vinklet USB-adapterkabel

USB 2.0-adapterkabel

Art. 69060
79,90

Strong Mesh-repeater AC1600

Repeater med Mesh-teknologi

  • Mesh-støtte
  • Automatisk konfigurasjon
  • Airplay-mottaker
Finnes i 2 varianter
900,- Før 1199,-
24%rabatt

D-link DWR-921 4G-ruter med modem

4G-ruter med innebygd modem

  • Mimo
  • Utskiftbare 4G-antenner
  • Fast og mobiloppkobling
Art. 95060
850,- Før 1290,-
34%rabatt

Plexgear Gigabitswitch

Nettverksswitch

  • Kan monteres i rack
  • Gigabitstøtte
  • Konfigurasjonsfri
Finnes i 2 varianter
699,-
Kampanje

Myk S/FTP-nettverkskabel Cat. 6 Hvit 100 m

Nettverkskabel på rull

Art. 39879
599,-
Vis fler